Partnerzy i Sponsorzy:

Organizatorem teatru jest
Miasto Koszalin.

Spektakle agencyjne

Żona do adopcji
Agencja Artystyczna
21 stycznia 2018r. (niedziela) godz. 16:00

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce ? dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę.
Żona Adama wyjeżdża.  Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem ?normalności?.
Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.


Kłamstwo
Agencja Artystyczna Monolit
29 stycznia 2018r. (poniedziałek) godz. 19:00
Cena 100zł, 120zł

Niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... Kłamstwa. Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu "Kłamstwo"Metaforycznie udało się w spektaklu połączyć Bergmanowskie "Sceny z życia małżeńskiego" z kilkoma komediami Woody"ego Allena. Oczywiście sztuka nie jest jedynie słowną ekwilibrystyką, zawiera również racjonalny, ale i filozoficzny podtekst. Reżyser spektaklu, Wojciech Malajkat, niedawno powiedział : ?Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy  potrafią wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawić
Obsada wymienna:
Joanna Liszowska, Adriana Kalska, Izabela Kuna, Małgorzata Suszyńska, Piotr Szwedes, Mikołaj Roznerski, Sambor Czarnota, Wojciech Malajkat

Koncert Wiedeński
Największe przeboje Johanna Straussa .
Najpiękniejsze arie i duety z operetek wiedeńskich.
03.02.2018r. godz. 17:00
cena 80zł
Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.:
Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart",
Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

 

Nikt nie jest doskonały
17.02 (sobota) godz. 16:00

To komedia, która bawi, śmieszy i nigdy się nie starzeje. W Wielkiej Brytanii, Australii i całej Europie tekst Simona Williamsa ?Nikt nie jest doskonały? został uznany za klasykę komedii romantycznej. Autor wpadł na pomysł scenariusza, po rozmowie z własną agentką, która na wieść, że planuje napisać komedię romantyczną skonstatowała:  ależ faceci nie piszą romansów!. I tak na przekór tej opinii autor stworzył postać Leona.
Nikt i nic w życiu Leona nie jest doskonałe, żona odeszła, dorastającą córka Dee Dee zaczęła palić papierosy, a do tego jego ojciec Gus, rubaszny i niesforny pomimo wieku, drażni go swoją ekscentryczną naturą i towarzyskimi ekscesami. Leon jest introwertykiem, nudnym statystykiem, ale posiada talent?. niestety też niedoskonały, bo to talent do pisania romantycznych powieści. To iście niemęskie zajęcie ukrywa pod kobiecym pseudonimem Marty Banbury i bez nadziei na sukces wysyła swoje teksty do kobiecych wydawnictw.


Teatr Magii Macieja Pola
18.02 (niedziela) godz. 14:00, 16:00

Twórca Teatru Magii, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji. Styl tworzonych przez niego widowisk, zachwyca publiczność renomowanych scen całego świata, min. Casablanki, Paryża,Wiednia, Chicago, Moskwy czy Drezna. Jego nowoczesne, niepowtarzalne kreacje i oryginalne aranżacje przenoszą widza w świat pełen czarów i niezwykłych tajemnic. Jest laureatem wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji, występujący na renomowanych scenach całego świata. Od 1985 roku jest pełnoprawnym członkiem Krajowego Klubu Iluzjonistów w Łodzi. Maciej Pol wystąpił w ponad 300 programach telewizyjnych na całym świecie. W Szczecinie zaprezentuje swój najlepszy program, podczas którego zabierze szczecińską publiczność w ponad półtoragodzinną przygodę z magią. Spektakl dla dzieci i dorosłych!


Ludzie inteligentni
08.03 (czwartek) godz. 17:30, 19:30

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu.
Relacja Davida i Chloe przestaje przypominać ?obraz w kalejdoskopie?. Po 15 latach wspólnego życia zapada decyzja o rozstaniu. Jego decyzja. Co na to Chloe? Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy? Jego przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się przyjaciółki. Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna. Czyli od tego, co czują naprawdę. Trzy pary rywalizują w konkurencji pt. ?kto najlepiej wszystko wytłumaczy??. To niebezpieczna gra, która doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu komicznych nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny? A konflikty bohaterów wywołują lawinę śmiechu na widowni.

Stare Dobre Małżeństwo
27 kwietnia 2018r. godz. 18:00
Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły, Gloria) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu. Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnejMAYDAY 2
20.04.2018r godz. 17:00, 20:00
Kontynuacja hitu Mayday, granego w Europie , aż po Brodway od prawie 20 lat
To wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie .  Oczywiście ciekawość, oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży, w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru! Fantastyczna gra aktorska oraz doprecyzowana treść bawi do granic możliwości przez 120 minut. Widownia pęka w szwach, brzuchy ze śmiechu a w powietrzu ?? Już wybuchła ? bomba endorfin ?!!!
Marek Włodarczyk, Michał Koterski/Bartosz Żukowski,Mariusz Krzemin?ski / Michał Milowicz, Mateusz Łapka/Marcin Mroczek, Anna Gzyra/Katarzyna Cichopek,Joanna Jabczyńska/ Daria Krzyżaniak, Kamila Polak/ Aneta Zając

Pozory Mylą
18.04.2018r godz. 17:00, 20:00
Cena 100zł, 80zł

Pozory Mylą opowiada o pewnym pisarzu, który wydał właśnie pierwszą książkę. Ów pisarz bywa raczej wstydliwym człowiekiem, dlatego nie tylko zachował ten fakt w tajemnicy przed znajomymi i narzeczoną, co użył na okładce wymyślonego pseudonimu. Gdy nadchodzi czas promocji w popularnym talk-show prosi więc swojego przyjaciela, aby ten podszył się pod niego. To prowadzi oczywiście do lawiny zabawnych i problematycznych sytuacji.

W rolach głównych naprzemiennie: Robert Koszucki / Kacper Kuszewski, Piotr Ligienza, Anna Smołowik, Anna Iberszer / Elżbieta Romanowska, Olga Bończyk / Katarzyna Żak